Vítejte na HANGAR CZAF !

Na těchto stránkách naleznete modely letadel armády Českého a Slovenského letectva v měřítku 1/33 s detailně provedeným interiérem a exteriérem. Naše modely se budou postupem času rozrůstat a jsme schopni vyrobit v podstatě jakýkoli model dle vašich požadavků.

 
 
 

O nás

Naše společnost se zabývá konstrukcí papírových modelů letadel s detailně provedeným interiérem a exteriérem. Modely jsou vytvořeny v měřítku 1/33 s možností vybrat si z několika barevných variant. Všechny modely jsou standartně tištěné digitálním tiskem na papír o gramáži 160 g/m2. K modelům je možné zakoupit také plastový překryt kabinky. V budoucnu bude nabídka také rozšířena o kolečka k letadlům vyrobena buď ze dřeva, nebo odlité z plastu, stejně jako o laserem vypálené doplňky.

Věříme, že se vám naše modely budou líbit  a pomůžou vám vytvořit si papírové modely Českého a Slovenského vojenského letectva. V případě, že by jste měli nějaké přání ohledně modelu letounu, který není v nabídce žádného výrobce, případně by jste chtěli model ve vašem zbarvení, neváhejte nás kdykoli kontaktovat.

 

Welcome on HANGAR CZAF !

On our web, you can find models of Czech and Slovak Air Force planes in scale 1/33 with high detailed interior and exterior. During the time we will place more models of several airplanes not only from Air Force, but also civil planes. If you would have any wish about any airplane you would like to buy, feel free to contact us anytime.


 
 

About us

Our company is dealing with paper model construction with high detailed interior and exterior. All our models are created in scale 1/33 with possibility of choice from more colour variants. All our models are printed on paper 160 g/m2 on laser printer. You have also possibility to buy canopy from plastic foil to each model and we will add soon possiblity to buy plastic wheels to each plane.

We hope that you will like our models and that we can help you to create your own collection of Czech and Slovak Air Force planes from paper. In case you would have any special inquiry about colouring or if you would like to build any special airplane, feel free to contact us anytime and we will try to make your dream come true.

 

 

 

Historie projektu

Tento projekt vznikl z popudu českého modeláře, který chtěl mít vlastní sbírku papírových modelů letadel Českého a Slovenského vojenského letectva. Bohužel v nabídce konkurence se modely nenachází a bohužel ani přebarvování konkurenčních modelů nenabídlo některé letadla, jako například AERO L-39 Albatros, L-200 morava nebo L-159 ALCA, který žádný jiný výrobce zatím nenabízí.  Budeme vám časem přinášet další nové modely od nejnovějších až do počátku letectví Československa.

 

Project History

This project was started by Czech modeller, who wanted to have own collection of Czechoslovak airplanes from paper. Unfortunatelly there was limited offer by our competitors and recolouring did not solved out missing models like AERO L-39 Albatros, L-200 Morava or L-159 Alca, which have not been offered by any other producer. We will create paper plane models, which have been produced or in the service of Czechoslovak air force since 1918.

Vyhledávání/Fulltext search

Kontakt/contact

HANGAR CZAF https://www.facebook.com/hangar.czaf

Anketa/Survey

Jaký model papírového letadla by jste uvítali?

MiG 21 (798)
29%

MiG-23 (337)
12%

MiG-19 (163)
6%

MiG-17 (79)
3%

MiG-15 (115)
4%

Su-25 (334)
12%

Su-22 (113)
4%

AERO L-29 Delfín (442)
16%

LET L-410 (373)
14%

Celkový počet hlasů/Total votes 2754